pl

Klub MacGadka+

Wsłuchując się zarówno w Wasze opinie – słuchaczy – jak i zastanawiając się co można zrobić, aby rozszerzyć zasięg niektórych naszych przedsięwzięć (jak np. nasze legendarne szkolenia, czy dostępność kubeczków), wpadliśmy na pomysł stworzenia klubu miłośników podcastu MacGadka – Klubu MacGadka+.

Klub MacGadka+ to pakiet usług dla osób, które w sposób szczególny są zainteresowane systematycznym poszerzaniem wiedzy z zakresu używania sprzętu Apple, chcą mieć regularny wpływ na to co dla Was nagrywamy, aż w końcu nie chcą przegapić żadnej generacji kubeczków MacGadki.

Co otrzymujesz przystępując do Klubu MacGadka+

Dostęp do bootlegów

czyli niecenzurowanych, kompletnych nagrań poszczególnych odcinków, wraz z tzw. rozgrzewką oraz after party – od teraz każda MacGadka będzie nagrywana live, również w formie wideo. Każdy uczestnik Klubu MacGadka+ będzie mógł uczestniczyć w takim Live, co daje możliwość komentowania na żywo oraz zadawania pytań. Będziemy nagrywać całość przygotowań do odcinka oraz to co dzieje się także po nagraniu, w czym również będziecie mogli uczestniczyć.

Kubeczek MacGadki

Za każdym razem gdy będziemy zmieniać design kubeczków (mniej więcej raz w roku) dostaniesz go od nas.

Bezpłatne lub tańsze szkolenia MacGadki

  • Możliwość bezpłatnego udziału raz w roku w szkoleniu on-line MacGadki z podstaw macOS, tak by zawsze być na bieżąco z aktualną wersją systemu operacyjnego oraz sprzętu.
  • Zniżka 50% na udział raz w roku w szkoleniu MacGadki z podstaw macOS realizowanym na żywo, tak by zawsze być na bieżąco z aktualną wersją systemu operacyjnego oraz sprzętu, ale równocześnie móc spotkać nas i innych uczestników osobiście.
  • Zniżka 50% na udział raz w roku w szkoleniu on-line MacGadki z automatyzacji macOS.
  • Zniżka 20% na udział raz w roku w szkoleniu MacGadki z automatyzacji macOS realizowanym na żywo.

Gwarancja stałej ceny

po której rozpocząłeś członkostwo w klubie MacGadka+, jeżeli tylko utrzymujesz je nieprzerwanie (jeżeli tylko inflacja w Polsce nie przekroczy 10% w skali roku, w takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do małej korekty tego punktu).

Ile to kosztuje i jak się zapisać?

Roczna opłata członkowska w Klubie MacGadka+ wynosi 400 zł.

Aby dołączyć do Klubu MacGadka+ wypełnij formularz, zaakceptuj szczegółowy regulamin i dokonaj opłaty. Najpóźniej w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty, otrzymasz od nas dostęp do bootlegów (począwszy od 201 odcinka) oraz informacje jak skorzystać z pozostałych benefitów.

Dziękujemy za wsparcie i pozdrawiamy! 😉